V sobotu 18.11.2018 v 11:00 hod nastoupilo družstvo starších žáků k poslednímu utkání proti soupeři z Uherského Hradiště.

Celý první poločas to byla jedna velká házenkářská katastrofa co se týče střelby na bránu, proměňování šancí a hlavně obranné činnosti, a proto jsme zaslouženě prohráli 2:13.
Naprosto otřesným ukazatelem je počet nastřílených gólů za celý první poločas! !!!
Před druhým poločasem proběhla v kabině krátká, ale výživná diskuze nad předvedeným výkonem z první půle.
Po této „přátelské diskuzi“ jsme se ve druhém poločase vrátili k naší standartní hře.
Dařilo se nám konečně také skórovat s křídel a hlavně s pozice pivota. Druhý poločas skončil 11:12.
Konečný výsledek zápasu 13:25 odráží bohužel naprosto marný a odevzdaný výkon z prvního poločasu.
Naštěstí podzimní sezóna skončila a na jaře to bude mnohem lepší! Osobně nás vidím tak do 4. místa! 😊