V sobotu 24.11.2018 jsme poměřili síly se soupeřem z Hranic. Do zápasu jsme nastoupili velmi koncentrovaně, jelikož jsme se soupeřem odehráli již přípravné zápasy a věděli jsme , že nás nečeká nic jednoduchého.

Již od prvních minut se skóre přelévalo jak na houpačce a po prvním poločasu 13:14 bylo vše otevřené.
Bohužel ve druhém poločase se nám přestávalo dařit střelecky a proto se soupeři podařilo náskok navýšit tak dostatečně , že bez problémů dotáhl zápas do vítězného konce.
Po konečném výsledku 24:34 putují dva body do Hranic.
Hodnocení utkání:
Zápas z naší strany nebyl vůbec špatný, ale bohužel soupeř tentokrát byl lepší a proto si po zásluze odváží vítězství.

Sestava a branky:
Černý David
Filip Kašný 2, Kadlčík Šimon 2, Martínek Matěj 3, Čikota Daniel 4, Kadlčík David, Kostík Antonín 1, Šlíma Filip, Bouda Bohumil 2, Gabryš Vojtěch, Veselý Ondřej, Krobot Radomír, Jirák Ivan 10/2.

Blanka Blahušová – vedoucí družstva