V sobotu 24.11.2018 jsme poměřili síly se soupeřem z Hranic. Do zápasu jsme nastoupili velmi koncentrovaně, jelikož jsme se soupeřem odehráli již přípravné zápasy a věděli jsme , že nás nečeká nic jednoduchého.

Již od prvních minut se skóre přelévalo jak na houpačce a po prvním poločasu 13:14 bylo vše otevřené.
Bohužel ve druhém poločase se nám přestávalo dařit střelecky a proto se soupeři podařilo náskok navýšit tak dostatečně , že bez problémů dotáhl zápas do vítězného konce.
Po konečném výsledku 24:34 putují dva body do Hranic.
Hodnocení utkání:
Zápas z naší strany nebyl vůbec špatný, ale bohužel soupeř tentokrát byl lepší a proto si po zásluze odváží vítězství.