V pátek 3.5.2019 v 18:30 hod. nastoupilo družstvo starších žáků k dalšímu utkání tentokrát na palubovce Uherského Hradiště.
Celý první poločas byl velmi vyrovnaný.
Náš tým měl tentokrát spoustu střeleckých šancí, ale bohužel většina skončila mimo bránu a proto jsme prohráli první poločas 15:10.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v neúspěšném proměňování střeleckých šancí a hlavně ve spoustě zbytečných ztrát míče po nepřesných nahrávkách nebo špatném zpracování.
Výše uvedené okolnosti vedly k celkové prohře 29:23.
Zbývá nám už jen poslední zápas a to v Zubří 16.5.2019.
Roman Hrdina – vedoucí družstva

