O víkendu jsme odehráli utkání proti vedoucímu celku 2.SM ligy. Po podzimní prohře na domácí palubovce jsme nečekali lehké utkání.

V prvním poločase se nám dařilo především v obraně, kdy jsme z postupných útoku soupeře moc branek nedostáváli. Naopak nás vždy soupeř potrestal při ztrátách míčů v útoku a nedůrazného zakončení. Poločasová prohra o 3 branky dávala ještě naději na obrat v utkání.

Druhy poločas byl bohužel obrazem toho prvního, dobře fungující obrana podpořena dobrým výkonem brankáře a v útoku bohužel neduraz a ztráty míčů. Výsledek utkání tak skončil 28:21 ve prospěch domácích hráčů.

V dalším utkání se představíme naposledy v této sezóně před domácím publikem. V sobotu 11.5 od 17:00 přivítáme soupeře z Uničova, který se nachází na 10. místě tabulky s 13 body. My jsme po prohře klesli na 5. místo s 23 body.