Domácí utkání proti lídru tabulky mladšího žactva II Uherskému Hradišti naznačilo, že práce našich trenérů se konečně zúročila!

Tentokrát, i když naše základna čítá 16 dětí, mohlo nastoupit jen 9 hráčů. A to se paradoxně ukázalo jako naše výhoda!
Holky a kluci vletěli do zápasu nebojácně, nedali se zlomit rychlými protiútoky o hlavu vyšších chlapců a hráli svou hru. Stoprocentně plnili pokyny trenérů a nebojácně si chodili pro fauly do hostující obrany. Naší obraně se moc nedařilo zastavovat rozběhlé spojky a tak po první půli svítil stav na číselné tabuli 8:12! Tolik gólů jsme za jeden poločas ještě nikdy nedali!!
Utkání mělo rychlost a spád a muselo se líbit i četnému osazenstvu v hledišti.
Co nás moc potěšilo bylo to, že jsme konečně na palubovce viděli tým s velkým T!!
Všichni bojovali jako lvi a lvice :-), chodili do kliček na hranici šestky a nebáli se vystřelit. Pochvalu zaslouží za velmi dobrý výkon oba brankáři, Peťa si dokonce zahrál
i v poli!
Únava a zkušenosti pak zvítězily a naši borci odcházeli do šaten s prohrou 15:27, ale s velkou pochvalou od trenérů a paní vedoucí měla slzy v očích !😍

Další utkání jsme odehráli v sobotu 4.5. v Holešově.
Pětiminutovou předepsanou osobní obranu jsme vyhráli 2:4 a to jsme dokonce vedli 0:3!!
Domácí tým jsme zaskočili bojovností , rychlostí a přesným zakončením.
Opět se nám dařilo procházet obranou, prosazovali jsme se ve hře jeden na jednoho a počet technických chyb by se dal spočítat na prstech jedné ruky..
Naší obraně dělala problém jen rychlonohá a velmi dobře hrající děvčata a jedna vysoká spojka, které zase dělala problém výška a rychlost nohou našich borců.
Poločas byl krásných 8:10!
Ve druhé půli jsme si vybrali hluchou pětiminutovku, kdy jsme nevstřelili ani gól a vypadalo to, jako kdyby všem zatuhly nohy..
To se po timeoutu zlepšilo, trenér trochu zamíchal sestavou a zase byly vidět pěkné akce, hlavně na pivota.
Hosté odskočili na 5 branek, náš trenér prostřídal všechny hráče a konečný výsledek byl o 6, tedy 19:13!
Potěšila nás naše děvčata, která se nebála chodit si do obrany pro fauly, i když je to muselo pořádně bolet!!👍
Všichni naši hráči dostali velkou pochvalu i za to , že nepolevili a hráli naplno až do konce a brankaři za skvělý výkon v bráně!
Děkujeme i všem fanouškům za podporu a panu Kovalčíkovi za fotografie!