V sobotu 16.3. jsme na domácí palubovce přivítali soupeře z Rožnova pod Radhoštem.

Oběma týmům šlo v utkání o hodně. Týmy dělil v tabulce jediný bod a případná výhra by posunula náš tým na 4. místo v tabulce.
Hrači k tomuto utkání přistoupili zodpovědně a od prvního hvizdu šli tvrdě za vítězstvím. V prvním poločase nás tým dominoval v obraně podpořený dobrým výkonem brankáře. Do 17. minuty povolil soupeři pouze 3 branky! Díky tomu si domácí vybudovali náskok, na který hosté až do konce utkání nedokázali odpovědět. Ve druhém poločase jsme dokonce vedli už o 9 branek. Soupeř ale ukázal své kvality, kdy utkání nevypustil a bojoval až do konce. Pochvalu si zaslouží celá obrana včetně brankářů.

Výsledek utkání 30:25, poločas 15:8

Děkujeme všem fanouškům za skvělou atmosféru během utkání.

Příští utkání nás čeká v neděli 24.3 v 18:00, kdy zajíždíme na půdu třetího Holešova.