9. března pokračovala soutěž mužů dalším domácím zápasem, ve kterém jsme přivítali Lesanu Zubří, předposlední družstvo soutěže.

Náš tým se tak ocitl v roli favorita, ale prokázat to nebylo tak jednoduché. První půle byla zcela vyrovnaná. Nedařilo se nám ubránit zdlouhavé postupné útoky soupeře, které často končily pasivní hrou. Bylo tak velmi těžké dostat se do tempa a soupeři odskočit na větší brankový rozdíl (poločas 14:12).

Ve druhém poločase jsme vsadili na obranu, která postupně začala přinášet ovoce v podobě zvyšujícího se brankového náskoku. Posledních deset minut jsme již soupeře přehrávali ve všech ohledech. Odskočili tak až na konečný rozdíl 12ti branek (35: 23).

Sestava/branky: Kašný Zdenek 6/1, Kašný Pavel 5, Závodník Jiří 7, Drda Jan 1, Beneš Eduard 2, Mostýn Jakub 2, Konečný Libor 1, Močička Tomáš 3, Jurásek Tomáš, Hrdina Jan 1, Šidlík Jan, Chomič Dimitrij 3, Vaško Martin 4.

Na příští zápas k nám v sobotu 16. 3. přijíždí družstvo z Rožnova pod Radhoštěm. Těšíme se na Vás a Vaši podporu!

Autor: Jindřich Polák