V sobotu 17.11.2018 jsme odjeli poměřit síly se soupeřem z Dolní Cerekve.

Vyjížděli jsme bez zraněných hráčů a také bez hráčů, kteří reprezentuji ještě jiné oddíly – Zubří a Zlín.
Bohužel již v pátek na tréninku jsme věděli o dalších dvou hráčích, kteří měli značné zdravotní problémy ( Filip Kašný, Šimon Kadlčík), ti se i přesto rozhodli do zápasu nastoupit. Museli jsme tedy spoléhat i na hráče mladších ročníků, kteří by měli letos nabírat zkušenosti. V prvním poločase došlo k dalšímu zranění naší středové spojky ( Daniel Čikota) a mysleli jsme, že bude po zápase. Ale i přesto, že hráči hráli se sebezapřením, udrželi dostatečný náskok a po prvním poločase 10:14 mohli odejít k oddechu.
I ve druhé polovině se hrálo velmi tvrdě a musím říct, že rozhodčí několikrát netrestali tvrdé zákroky. Proto došlo k dalšímu likvidačnímu faulu na jednoho z našich hráčů, v tomto zápase našeho nejlepšího střelce Boba Boudu. Soupeři se podařilo skóre dotáhnout a dokonce čtyři minuty před koncem soupeř vedl o dvě branky!
Trenéři si vzali oddechový čas a burcovali hráče, aby to ještě nevzdávali a zabojovali o vítězství! Poslední tah našich trenérů byl poslat do hry Šimona Kadlčíka, který nemohl skoro ani chodit. Začali jsme to hrát přes pivota a opravdu se nám podařilo skóre dorovnat.
V brance nás podržel i náš brankař David Černý, který pozorně chytal a dokonce zneškodnil soupeřův poslední sedmimetrový hod! 👍To nám vlilo energii do žil a dokonce jsme dokázali dát jeden gól navrch. Zbývala poslední minuta a my skvěle ubránili a získali balon. Trenér si okamžitě bral time-out, aby mohl hráčům nadiktovat průběh hry v poslední minutě. Musím s radostí konstatovat, že tak disciplinované jsem ještě naše hráče neviděla. Odehráli to úžasně a díky tomu získali dva cenné body, s kterými jsme v průběhu zápasu skoro už nepočítali.
Trenéři by chtěli všem hráčům poděkovat za zápas, který opravdu odehráli srdcem.
👍💪💛💚
Sestava a branky:
Černý David, Kašný Filip 1, Kadlčík Šimon 2, Martínek Matěj 4/1, Čikota Daniel 5, Kadlčík David, Kostík Antonín, Šlíma Filip 1, Bouda Bohumil 10/1, Gabryš Vojtěch, Veselý Ondřej, Krobot Radomír