V sobotu 3.11.2018 v 10:15 hod nastoupilo družstvo starších žáků k dalšímu utkání proti velmi kvalitnímu soupeři z Rožnova pod Radhoštěm.
Celý první poločas naši borci předváděli výborný výkon a i přes spoustu neproměněných šancí jsme jej vyhráli 12:11.
To co se odehrálo ve druhém poločase, nelze nazvat nijak jinak než totální střelecký kolaps !!!!
Ve druhém poločase jsme si vytvořili znovu spoustu vyložených šancí – bohužel v naprosté většině bez gólového efektu!!
Což v řeči čísel znamenalo pouze 3 góly během prvních 13 minut druhého poločasu.
S konečným výsledkem zápasu 24:21 nejsme vůbec spokojeni, a to hlavně díky naprosto mizivé produktivitě a nedůrazné obraně.
Roman Hrdina – vedoucí družstva