V sobotu 27.10.2018 ve 13:00 hod nastoupilo družstvo starších žáků k dalšímu utkání, a to
s Bystřicí pod Hostýnem.
Celý první poločas byl bojovný a velmi vyrovnaný a skončil poločasovou remízou 9:9.
Ve druhém poločase jsme se zlepšili v proměňování vyložených šancí a také skórování z rychlých brejků.
Konečný výsledek zápasu 20:16 nám udělal velkou radost, protože jsme zaslouženě vyhráli a to zejména díky výborným výkonům obou brankářů.
Závěrem nutno poznamenat, že jedinou kaňkou na výše zmíněném výkonu bylo opět velké množství neproměněných šancí a špatný výkon v obrané fázi, což bychom měli do budoucích zápasů eliminovat