V neděli 7.4.2019 v 10:45 hod nastoupilo družstvo starších žáků k dalšímu domácímu utkání tentokrát proti Rožnovu pod Radhoštěm.

Celý první poločas byl ovlivněný ze strany domácích hráčů spoustou technických chyb(naprosto neuvěřitelné ztráty balónu zejména způsobené špatnými nahrávkami) a opět špatná obrana bez nasazení a bojovnosti vedla k prohře 8:16.

Ve druhém poločase jsme pokračovali ve špatném výkonu z prvního poločasu a prohráli zaslouženě celý zápas 18:32.

Pochvalu zaslouží pouze výkon hráčů Marka Kašného a Kryštofa Hladila, kteří jako jediní předvedli bojovný výkon a to včetně střelby gólů.

Taktéž výkon obou brankářů byl dobrý, ale bohužel chytali za naprosto špatnou obranou.

Pevně doufáme, že si naši svěřenci napraví reputaci již v dalším domácím zápase proti Vsetínu.