Muži v neděli  24. března zajížděli k dalšímu týmu z první poloviny tabulky.

Byli odhodláni navázat na dobré výkony z předešlých zápasu. To se ovšem dařilo pouze prvních 10 minut, kdy jsme soupeře přehrávali v obraně i útoku. Místo dalšího navyšování skóre, ale přišly zbytečně ztráty balonu v útoku a nedůsledná a nekoncetrovaná obrana. Domácí hráli svou hru v podobě zdlouhavých útoku, které se snažili zakončit střelou z pivota. Na takový styl hry obrana nemohla dlouho najít recept. Výsledkem bylo poločasové vedení pouze o jeden gól.

Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, eliminovat ztráty míčů v útoku, být důrazní v obraně. To se ovšem moc nedařilo. Cely druhy poločas se nesl ve vyrovnaném duchu a až díky větší vůli v závěru zápasu jsme domácímu týmu odskočili.

Konečný výsledek 28:26 na půdě třetího Holešova je výborným výsledkem, ale je potřeba dodat, že v utkání jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů v sezóně.