V sobotu 1.12.2018 starší dorost odehrál mistrovské utkání v Litovli, kde tamní plejeři usilují o postup do nejvyšší dorostenecké soutěže a tudíž se dal očekávat velmi těžký zápas.


Nicméně naši dorci se nezalekli. Začátek se jistě nevyvíjel podle představ domácích a prvních deset minut bylo vyrovnané skore. Bohužel již záhy se zranil náš nejzkušenější hráč Dan Čikota, který nemohl pokračovat v utkání. Problém nám dělali svým rychlým pohybem a důrazem domácí, kteří na rozdíl od našich nezkušených mladších hráčů, mají odehráno více a bylo to znát. Poločas skončil 16 : 8 a předpoklad vývoje druhé půle nebyl příliš optimistický. Tady nás ale kluci velmi příjemně překvapili a srdnatě s urostlejším soupeřem bojovali o každý míč. Navíc zezadu velmi jistě chytal David Černý, který již dlouhodobě ukazuje vzrůstající výkonnost a soupeře několikrát bravurně zneškodnil.
Pochvalu si zaslouží všichni hráči, nicméně Bob Bouda, Matěj Martínek, Filip Kašný, Ondra Veselý a bratři Kadlčíkové vzali na sebe tíhu zápasu, bojovali jako lvi a strhli svou bojovností ostatní mladší a méně zkušené hráče.
Je nutno opět zdůraznit, že nám opět chybělo 5 hráčů v sestavě, nic méně dostávají větší prostor ostatní a dá se říci, že zápas od zápasu se všichni zlepšují.

Sestava a branky : Černý David, Kašný Filip 1, Kadlčík Šimon 1, Martínek Matěj 10, Čikota Daniel, Kadlčík David 1, Kostík Antonín, Šlíma Filip, Bouda Bohumil 5, Gabryš Vojtěch 1, Veselý Ondřej 2, Krobot Radomír.

Trenér René Blahuš, asistent Ladislav Gajdošík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *