V brzkých ranních hodinách jsme vyrazili k dalšímu mistrovskému zápasu do jedné z částí Brna a to do Maloměřic.

Odjeli jsme jen s deseti hráči, jelikož nám opět chyběl Filip Kašný a Matěj Martínek, kteří jsou nemocní. Dále jsme postrádali Tomáše Chmelu a Davida Mazurka, kteří odpočívali a připravovali se  na nedělní zápas za Zubří.  Do zápasu jsme nastoupili velice vlažně a opět nám trvalo několik minut něž jsme se dostali do zápasového tempa. První minuty to vypadalo, že soupeř bude s námi držet krok, ale pak po pár rychlých gólech jsme soupeři odskočili a diktovali hru. Předváděli jsme  velmi pěknou kombinační házenou a soupeře jsme jednoznačně přehrávali. Po prvním poločase jsme vedli velkým rozdílem,a to     9 :24. I v druhé polovině se zápas odvíjel jednoznačně, ale i přesto díky naší velmi slabé obraně se dařilo soupeři nám po konečném výsledku 24:50 nasázet až trestuhodně moc branek. V brance po celou dobu čaroval David Černý , který předvedl několik fantastických zákroků. Trenéři byli s předvedenou hrou velice spokojeni, ale to neznamená , že se nedá pořád co zlepšovat, například v obraně. Na tom musíme opravdu zapracovat.