V neděli 14.5.2017 se družstvo mini “B“ 2008 zúčastnilo silně obsazeného turnaje v Luhačovicích. A po velmi dobrých výkonech bez ztráty bodu tento turnaj vyhrálo a navázalo tak na vítězství z domácího turnaje.

V prvním utkání se kluci utkali se silným družstvem ze Zubří.Po vyrovnaném prvním poločase , který skončil remízou , se nám podařilo soupeři brankově odskočit a dovést utkání do vítězného konce.

V druhém utkání jsme se utkali s družstvem z Kunovic , toto utkání mělo jednoznační průběh a bez problémů jsme ho vyhráli.

Ve třetím utkání jsme se střetli s družstvem z Bystřice pod Hostýnem , se kterým  letos jednou prohráli a dvakrát vyhráli , takže se čekal vyrovnaný boj a každý gól. Ale tentokrát neměl soupeř ani šanci pomyslet na dobrý výsledek a až nečekaně hladce jsme vyhráli.

Čtvrté utkání proti Holešovu se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře a v poločase jsme prohrávali o dva góly. Po rázné domluvě trenéra se kluci vzchopili a po zlepšeném výkonu ve druhé půlce utkání otočili a zaslouženě vyhráli.

V posledním utkáni jsem se střetli s domácím týmem z Luhačovic , ve velmi napínavém a dramatickém utkání se nám díky kolektivnímu výkonu podařilo vyhrát a tím ovládnout celý turnaj!!!

Po celý turnaj spolehlivě chytal Adam Vacula a v útoku se dařilo dvoum Petrům Řehůřkovi a Maňáskovi . Pochvalu si ale zaslouží celý tým , každý svým umem přispěl k celkovému vítěství.

Výsledky Napajedel: Napajedla – Zubří 10:6 -Kunovice 17:0 -Bystřice pod Hostýnem 16:3 -Holešov 11:8 Luhačovice 12:8

Sestava a branky : Lukáš Uhříček – 3 , Petr Řehůřek – 24 , Martin Řehůřek – 4 , Radim Plešo – 0 , Petr Šindler – 2 , Richard Mitev – 10 , Petr Maňásek – 23 a v brance Adam Vacula – 0

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *